iLocate
  • Home
  • Thuiswerkplek
  • Over iLocate
  1. Home
  2. Huur of koop

Bedrijfsruimte of kantoor huren of kopen in heel Nederland

Zoekterm
Soort aanbod
Oppervlakte (12)
Meer
Gebruiksdoel (9)
Meer
Bouwperiode (11)
Meer
Bedrijventerrein (10)
12849 gelegen aan bedrijventerrein
Meer
Beschikbaarheid

35.546 object(en) gevonden, gemiddeld 942 m² oppervlakte

Kempenbaan 5
2500m²
Kempenbaan 5
5121DM Rijen
Huurprijs niet beschikbaar
Lange Haven 80 82*
10m²
Lange Haven 80 82*
3111CH Schiedam
€2.599.000 kosten koper
Prinsenkampsweg 1-3
112m²
Prinsenkampsweg 1-3
7605CT Almelo
€95.000 kosten koper
J.P. Broekhovenstraat 18 B
150m²
J.P. Broekhovenstraat 18 B
8081HC Elburg
€ 1.350 per maand
Phebensstraat 1
1120m²
Phebensstraat 1
9711BL Groningen
€ 120 per m2 per jaar
Stephensonstraat 17 6
100m²
Stephensonstraat 17 6
3846AK Harderwijk
Huurprijs niet beschikbaar
Lengelseweg 92 F
80m²
Lengelseweg 92 F
7041DS 's-Heerenberg
€700 k.k. / € 700 per maand
Muntstraat 3
1318m²
Muntstraat 3
6211EG Maastricht
Vraagprijs niet beschikbaar / € 135.000 per maand
Beenekussteeg 18
Beenekussteeg 18
7263SB Mariënvelde
Vraagprijs niet beschikbaar
Nieuwe Plantage 54
200m²
Nieuwe Plantage 54
2611XK Delft
€ 3.275 per maand
Argonweg 54
140m²
Argonweg 54
1362AC Almere
€217.500 k.k. / € 1.250 per maand
Bilderdijkstraat 77
99m²
Bilderdijkstraat 77
1053KM Amsterdam
€ 1.090 per maand
  • ‹ Vorige
  • 1
  • …
  • 1187
  • 1188
  • 1189
  • 1190
  • 1191
  • …
  • 2963
  • Volgende ›

Bedrijventerreinen dichtbij

  • Haven 39
  • Kraaiven 38
  • Tijvoort 31
  • Dombosch I en II 25
  • Kerkhoven 24
  • Krogten Noord 23
  • Het Laar 20
  • Vossenberg 19
  • Zanddonk 17
  • Kanaalzone 16
Alle bedrijventerreinen (1795)

Buurten dichtbij

  • Binnenstad Oost 53
  • Industrieterrein Haven 43
  • Bedrijventerrein Kraaiven 38
  • Krogten 37
  • Chassé 32
  • Tuinzigt 27
  • City 26
  • Industrieterrein Dombosch 25
  • Industrieterrein Zanddonk 25
Alle buurten (5564)

Plaatsen dichtbij

  • Tilburg 445
  • Breda 356
  • Oosterhout 95
  • Waalwijk 64
  • Goirle 49
  • Rijen 35
  • Dongen 30
  • Kaatsheuvel 25
  • Gilze 23
  • Berkel-Enschot 20
Alle plaatsen (1469)

Straten dichtbij

  • Kraaivenstraat 19
  • Westermarkt 16
  • Everdenberg 14
  • Arendshof 13
  • Minervum 12
  • Takkebijsters 12
  • Denariusstraat 7
  • Ledeboerstraat 7
  • Hoevestein 6
  • Hoge Ham 6
Alle straten (11536)
iLocate

Bedrijfsruimte huren of kantoor huren begint bij iLocate.nl

Bedrijf

  • Over ILocate
  • Algemene Voorwaarden
  • Privacy Voorwaarden

iLocate

  • Lichttoren 32