iLocate
  • Home
  • Thuiswerkplek
  • Over iLocate
  1. Home
  2. Huren

Bedrijfsruimte huren in heel Nederland

Zoekterm
Soort aanbod
Prijs per maand (18)
Meer
Oppervlakte (12)
Meer
Gebruiksdoel (9)
Meer
Bouwperiode (11)
Meer
Bedrijventerrein (10)
3245 gelegen aan bedrijventerrein
Meer
Beschikbaarheid

6.688 object(en) gevonden,gemiddeld € 10.515 p/m, gemiddeld 868 m² oppervlakte

Geen afbeelding beschikbaar
560m²
Ampèrestraat 8 10
3133KD Vlaardingen
€ 98 per m2 per jaar
Geen afbeelding beschikbaar
120m²
Kamerlingh Onnesweg 16
3316GL Dordrecht
€ 125 per m2 per jaar
Geen afbeelding beschikbaar
206m²
Hammerstraat 48 1
8161PH Epe
€ 87 per m2 per jaar
Geen afbeelding beschikbaar
275m²
Beneluxlaan 63
5042WK Tilburg
€ 154 per m2 per jaar
Geen afbeelding beschikbaar
58m²
Loggerweg 4 20
8042PG Zwolle
€95.000 / Huurprijs niet beschikbaar
Industrieweg 71
40m² 45.000 p/m
Industrieweg 71
1115AD Duivendrecht
€115.000 / € 45.000 per maand
Geen afbeelding beschikbaar
100m²
't Woud 31
3232LN Brielle
€ 114 per m2 per jaar
Sprongstraat 7
175m² 1.750 p/m
Sprongstraat 7
7201KS Zutphen
€450.000 / € 1.750 per maand
Geen afbeelding beschikbaar
360m²
Parallelweg 46C
7102DG Winterswijk
€ 50 per m2 per jaar
Geen afbeelding beschikbaar
133m²
Poststraat 13
3881BM Putten
€ 139 per m2 per jaar
Winkelveldstraat 24
2187m² 10.000 p/m
Winkelveldstraat 24
5916NX Venlo
€ 10.000 per maand
Pater Beatusstraat 3
60m² 1.050 p/m
Pater Beatusstraat 3
6411TR Heerlen
Vraagprijs niet beschikbaar / € 1.050 per maand
  • ‹ Vorige
  • 1
  • …
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • …
  • 558
  • Volgende ›

Bedrijventerreinen dichtbij

  • Plaspoelpolder 48
  • Hoofdweg-Noord 37
  • Gadering 35
  • Waalhaven-Zuid 34
  • De Woerd 26
  • De Bosschen 23
  • Groot Vettenoord 23
  • Rodenrijs 22
  • Vaanpark 22
  • Oudeland 21
Alle bedrijventerreinen (1795)

Buurten dichtbij

  • Stadsdriehoek 107
  • Bedrijventerrein Wateringen 61
  • Cool 60
  • Zuidwal 57
  • Bedrijvenpark Noord-West 53
  • Plaspoelpolder 53
  • Hoogvliet Noord 47
  • Spaanse Polder 41
  • Nieuwe Werk 38
Alle buurten (5564)

Plaatsen dichtbij

  • Rotterdam 759
  • Delft 190
  • Vlaardingen 97