Koningsweg 40-08 3762EC Soest

Bedrijfshal te huur aangeboden op Koningsweg 40-08 in Soest
Royale en in het oog springende nieuwbouw tussen-bedrijfsunit van ca.120 m2 ( basismaat van ca.6 m x 10 m) voorzien van een geheel glazen pui i.p.v. de standaard overheaddeur. Tevens heeft deze unit niet 2 maar 3 eigen parkeerplaatsen.
Deze m2 zijn verdeeld over 2 verdiepingen: begane grond ca. 60 m2 en 1e verdieping ook ca. 60 m2. Verdere maatvoering: hoogte begane grond 3,70 m. , hoogte verdieping 2,70 m.
Aan de rand van Soest op het nieuwe bedrijventerrein "De Kolken" wordt hard gewerkt aan de voltooiing van deze prachtige bedrijfsunit. De Kolken heeft qua ligging een gunstige en strategische plek ten opzichte van het centrum van Soest. De Koningsweg is één van de belangrijkste toegangswegen van Soest en het bedrijventerrein ‘Soestdijk’ is hier bijna volledig door omsloten.
De afstand tot de A27, A28 en A1 is ca. 5-10 km en het treinstation ‘Soestdijk’ is op ca. 3 km gelegen.
Hilversum en Amersfoort bereik je binnen 15 minuten met de auto.
OMSCHRIJVING:
Deze unit onderscheid zich van de meeste andere units op deze locatie doordat de begane grond is voorzien van een glazen gevel in plaats van de standaard overheaddeur waardoor deze unit dus zeer geschikt is voor de functie van bijvoorbeeld een showroom. De eerste verdieping is een fantastische kantoor-werkplek.
BREDE GEBRUIKSMOGELIJKHEDEN
Deze unit leent zich zoals gezegd uitstekend voor een showroom maar ook voor o.a. telewerk-, kantoor-, behandel-, fysio- opslag- en fabricage functies. Detailhandel is niet toegestaan.
De huurprijs is € 1350,-- per maand excl. btw en excl. water en electra en excl. servicekosten
Servicekosten: inschatting ca. € 100,-- maand
Huurtermijn: verhuurder streeft naar een langjarige huurtermijn, uitgangspunt is 3 jaar
Onder voorbehoud gunning eigenaar
Indeling:
Ruime en lichte bedrijfsruimte op de begane grond en via een vaste trap is de ruimte op de eerste verdieping bereikbaar. Deze ruimte is uitstekend te gebruiken als kantoorruimte.
Hoog afbouwniveau:
In dit stadium van de bouw is de afbouw nog aan te passen als u specifieke wensen heeft als de toekomstige huurder.
Deze zeer representatieve en onderscheidende bedrijfsruimte wordt opgeleverd met een toiletvoorziening op de begane grond en een praktische representatieve pantry op de 1e verdieping. Op beide verdiepingen vindt verwarming en koeling plaats middels moderne airco installaties. De wanden op zowel begane grond als de verdieping zijn met stuckwerk afgewerkt. Er zijn voldoende stopcontacten. De plafonds zijn onafgewerkt (industriële look) en voorzien van aansluitpunten voor verlichting.
Zonnepanelen:
Er wordt een eigen zonnestroominstallatie aangelegd wat een besparing van de maandelijkse elektra kosten oplevert.
Opleveringsnivo:
Begane grond:
* meterkast
* toilet met wasbak en ventilatie
* betonnen vloer
* airco installatie voor zowel koelen als verwarmen
* wanden gestuct
* led armaturen
1e Verdieping;
* moderne praktische pantry met quooker, vaatwasser en koelkast
* cementdekvloer
* airco installatie voor zowel koelen als verwarmen
* wanden gestuct
* aansluitpunten elektra
De huurder dient de volgende zaken zelf aan te brengen/ uit te voeren:
- sauzen van de reeds gestucte wanden in een zelf gekozen kleur
- schilderen trappen en kozijnen en koven, houten delen
- vloerafwerking/bedekking op 1e verdieping
- raamdecoratie en/of zonwering
De gebruikte Artist Impressies dienen alleen ter illustratie en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Zekerheidstelling
Bij ondertekening van de huurovereenkomst wordt een bankgarantie verlangd ter grootte van drie maanden huurbetalingsverplichting
Huurprijsindexering:
Jaarlijks, voor het eerst één jaar na de huuringangsdatum, wordt de laatst geldende huurprijs verhoogd op basis van het maandprijsindexcijfer voor de gezinsconsumptie CPI Alle Huishoudens (2015 = 100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). De huurprijs zal géén daling ondergaan.
Huurovereenkomst:
De op te stellen huurovereenkomst is conform de overeenkomst die door de Raad voor Onroerende Zaken in februari 2015 is vastgesteld en zoals gehanteerd door de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM) met de bijbehorende algemene bepalingen.
BTW-bepaling:
Huurder en verhuurder verklaren uitdrukkelijk dat bij het vaststellen van de huurprijs uitgangspunt is geweest dat huurder blijvend voldoet aan de criteria welke gesteld zijn of worden voor een belaste verhuur ex. Artikel 11, lid 1 letter b, sub 5, Wet op de omzetbelasting 1968. Indien de belaste verhuur beëindigd wordt dan wel een verzoek tot belaste verhuur niet wordt ingewilligd omdat de huurder niet meer c.q. niet aan de gestelde eisen voldoet, wordt de overeengekomen kale huurprijs, exclusief BTW, zodanig verhoogd dat de verhuurder volledig gecompenseerd wordt voor de BTW op de toerekenbare investeringen en kosten welke hij aan de fiscus moet terugbetalen c.q. niet (meer) in aftrek kan brengen.
Onder- / overmaat metrage:
Van het complex is geen NEN 2580 meetrapport beschikbaar. De genoemde oppervlakten zijn slechts indicatief. Eventuele afwijkingen hierin vormen geen aanleiding tot verrekening.
Gunning:
De verhuurder behoudt zich het recht van gunning voor.
Kenmerken
Aangeboden als | Huur |
---|---|
Huurprijs | € 1.350 per maand |
Oppervlakte | 120 m² |
Bouwjaar | 2025 |
Gebruiksdoel | Bedrijfshal |
Voorzieningen | Betonvloer, toilet, en pantry |
Bedrijventerrein | Soestdijkse Grachten |
Buurt | Industrieterrein Soest |
Wijk | 't Hart-Soestdijk |
In de buurt
De 9 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Industrieterrein Soest (28), De Grachten (13), Isselt-West (12), Den Dolder-Zuid (6), Soest Zuid (3), Verspreide huizen Baarn (2), 't Hart (1), Bedrijvenpark Gooimeer-Zuid (1), De Eng Zuid (1)
De 5 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Soestdijkse Grachten (41), Fornheselaan (6), De Kaag-Oost (1), Gooimeer Zuid (1), Oost-Kanaalhaven (1)
Over Soest
Soest heeft een oppervlakte van 40,83 km2 met ruim 46.906 inwoners.
Waar in Soest staat ruimte te huur of te koop?
Koningsweg (18) , Nieuwegracht (8) , Zuidergracht (8) , Soesterbergsestraat (7) , van Weedestraat (7) , Dorresteinweg (6) , Belvedèreweg (5) , Laanstraat (5) , Kerkstraat (4) , Burg Grothestraat (3) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een bedrijfshal te huur in Soest? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Soest. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 120 m² te huur en ligt op Koningsweg 40-08 in Soest.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.