Kerkeplaat 2 3313LC Dordrecht

Kerkeplaat 2
Kerkeplaat 2
Kerkeplaat 2
Kerkeplaat 2
Kerkeplaat 2

Garagebox te koop aangeboden op Kerkeplaat 2 in Dordrecht

+ Lees meer
Ooms Makelaars Bedrijfshuisvesting B.V.

Kenmerken

Aangeboden als Koop
Koopprijs €95.000 kosten koper
Oppervlakte 23 m²
Bouwjaar 2020
Gebruiksdoel Garagebox
Overige gebruiksdoelen Kavel, of als bedrijfsruimte
Bedrijventerrein 1e Merwedehaven+Oostpoort
Buurt 1e Merwedehaven en omgeving
Wijk Staart

In de buurt

De 3 meest populaire buurten in de omgeving om een garagebox te kopen zijn: 1e Merwedehaven en omgeving (1), Middenpolder (1), Wilgendonk (1)

De 1 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een garagebox te kopen zijn: 1e Merwedehaven+Oostpoort (1)

Treinstation <1 km
Bushalte <2 km

Over Dordrecht

Dordrecht heeft een oppervlakte van 99,48 km2 met ruim 119.115 inwoners.

Waar in Dordrecht staat ruimte te huur of te koop?

Jade (10) , Aventurijn (8) , Voorstraat (8) , Johan de Wittstraat (7) , Kerkeplaat (7) , Olivijn (7) , Smaragd (7) , Spuiboulevard (7) , Calandstraat (6) , Toermalijnring (6) in totaal van 0 straten

Vragen of opmerkingen

Zoekt u een garagebox te koop in Dordrecht? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Dordrecht. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 23 m² te koop en ligt op Kerkeplaat 2 in Dordrecht.

Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?

Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.