De Vlasman 2-B 6669ND Dodewaard

Bedrijfshal te koop aangeboden op De Vlasman 2-B in Dodewaard
Het pand in Dodewaard met een perceeloppervlakte van ca. 550 m² en vloeroppervlakte van ca. 600 m² ligt direct naast de A15 en is daarmee uitstekend bereikbaar.
Door de ligging van het gebouw valt een groot deel van de middagzon direct op de voorgevel, wat zorgt voor veel natuurlijk lichtinval.
Zoals op de foto's te zien is, beschikt het pand over een stijlvolle afwerking en inrichting.
Ook de voorgevel maakt een zeer sterke indruk.
Bent u op zoek naar een stijlvolle, afgewerkte kantoorruimte op een zeer praktische locatie? Dan is dit wellicht een kans die u niet wilt laten lopen.
De Vlasman 2B in Dodewaard staat nu te koop en biedt ondernemers alle nodige voorzieningen!
Object
Dit bedrijfs- en kantoorpand bestaat uit een perceeloppervlakte van ca. 550 m2 en heeft een vloeroppervlakte van ca. 600 m2, verdeeld over twee verdiepingen.
Opleveringsniveau:
Het pand wordt vrij van huur opgeleverd in de huidige staat, oftewel ‘as is, where is’.
Het object is onder andere voorzien van toiletvoorzieningen, een bar met keukenvoorzieningen, een overheaddeur, een afgewerkte trap, airco’s, tussenwanden, een systeemplafond, een sfeerhaard, een bar met krukken, een spreektafel met stoelen etc.
Locatie
Het pand is gelegen op een kleinschalig bedrijventerrein aan de rand van Dodewaard. Deze locatie combineert de rust en charme van het dorp met de levendigheid van de bedrijfswereld. Dodewaard is daarmee een zeer prettige en praktische plek om te werken, met alle basisvoorzieningen binnen handbereik.
Bereikbaarheid
De Vlasman 2B in Dodewaard is goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. De locatie ligt vlakbij de A15 en is daardoor snel met de auto te bereiken. Ook met het OV is het eenvoudig dankzij station Opheusden op loopafstand.
Oppervlakte
Perceeloppervlakte: ca. 550 m2
Vloeroppervlakte: ca. 600 m2
Begane grond: ca. 300 m2
Eerste verdieping: ca. 300 m2
Parkeerplaatsen
Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein.
Koopprijs
€ 675.000,00 k.k.
Interesse?
Neem contact met ons op of laat uw gegevens achter via het reactieformulier.
De in deze projectinformatie opgenomen tekeningen zijn slechts van indicatieve aard. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Ten aanzien van de juistheid kan geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
Kenmerken
Aangeboden als | Koop |
---|---|
Koopprijs | €675.000 kosten koper |
Oppervlakte | 600 m² |
Bouwjaar | 2014 |
Gebruiksdoel | Bedrijfshal |
Overige gebruiksdoelen | Belegging, of als kantoor |
Voorzieningen | Topkoeling, overheaddeuren, betonvloer, toilet, en pantry |
Bedrijventerrein | Bonegraaf West |
Buurt | Verspreide huizen Dodewaard-West |
Wijk | Dodewaard |
In de buurt
De 6 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te kopen zijn: Nudepark, Rijnhaven en Industrieweg (29), Buitengebied Zetten West (11), De Schalm (9), Druten Zuid (1), Verspreide huizen Dodewaard-Oost en Wely (1), Verspreide huizen Dodewaard-West (1)
De 4 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te kopen zijn: De Schalm (9), Nudepark 1 (6), Bonegraaf West (1), Kerkeland (1)
Over Dodewaard
Dodewaard heeft een oppervlakte van 18,24 km2 en ligt in de gemeente Neder-Betuwe, met ruim 24.648 inwoners.
Waar in Dodewaard staat ruimte te huur of te koop?
De Vlasman (2) , Dalwagen (1) , Oranjelaan (1) , Waalbandijk (1) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een bedrijfshal te koop in Dodewaard? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Dodewaard. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 600 m² te koop en ligt op De Vlasman 2-B in Dodewaard.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.