Cantharel 2 2403RA Alphen aan den Rijn


Kantoor te huur en te koop aangeboden op Cantharel 2 in Alphen aan den Rijn
In de woonwijk "Ridderveld" bieden wij een schitterend afgewerkte kantoor-/praktijkruimte aan, direct gesitueerd naast zwembad "AquaRijn". Onder andere uitstekend geschikt voor bedrijven met een maatschappelijke functie.
BEREIKBAARHEID
Het object is gelegen op de hoek Paddestoelweg/ Cantharel, naast de President Kennedylaan in de woonwijk "Ridderveld" op korte afstand van openbaar vervoer, winkelcentrum Ridderhof en uitvalswegen.
PARKEERMOGELIJKHEDEN
Rondom het kantoorgebouw en in de naastgelegen parkeergarage zijn ruim voldoende openbare parkeerplaatsen beschikbaar.
OPLEVERINGSNIVEAU:
De kantoor-/praktijkruimte wordt opgeleverd met hoogwaardige materialen en voorziet onder andere in:
- gezamenlijke entree voorzien van trappenhuis;
- vloerafwerking marmoleum;
- alarmsysteem;
- systeemplafonds met verlichtingsarmaturen;
- koeling en verwarming via een centraal systeem;
- scheidingswanden ten behoeve van verschillende kantoorkamers en een open kantoortuin;
- openslaande kantel/kiep-ramen;
- elektrapunten alsmede bekabeling (UTP cat 5);
- sanitaire voorzieningen /invalide toilet;
- receptie/wachtruimte;
- gemeenschappelijke lunchruimte met pantry.
HUURPRIJS
Unit V5.2 circa 24 m2 € 733,20,- per maand excl. btw
Voorschot VVE
Unit V5.2 circa 24 m2 € 154.41,- per maand excl. btw
Voorschot water en elektra
Unit V5.2 circa 24 m2 € 93.69,- per maand excl. btw
Het voorschotbedrag kan door de verhuurder worden aangepast op basis van werkelijk gemaakte kosten.
HUURTERMIJN
Op aanvraag.
HUURBETALING
De huurpenningen en btw dienen te worden voldaan bij vooruitbetaling per maand.
ZEKERHEIDSTELLING
Bij ondertekening van de huurovereenkomst zal huurder een bankgarantie/borg stellen ter grootte van een betalingsverplichting van drie maanden huur.
HUURPRIJSAANPASSING
Jaarlijks (voor het eerst één jaar na datum huuringang) op basis van de wijziging van het prijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks CPI-Alle Huishouden (2006=100), gepubliceerd door het centraal Bureau voor de statistieken (CBS).
BTW
Huurder garandeert aan verhuurder dat hij het huurobject per datum van ingang van de huurovereenkomst voor tenminste het bij de wet vastgestelde minimumpercentage blijvend zal gebruiken voor doeleinden die recht geven op aftrek van BTW.
Huurder zal op eerste verzoek van verhuurder per omgaande een onherroepelijke volmacht aan verhuurder en zijn eventuele rechtsopvolger (s) verlenen om mede namens hem een optieverzoek tot belaste verhuur in te dienen. Indien huurder echter niet meer voldoet aan de wettelijke criteria voor belaste verhuur of een optieverzoek tot belaste verhuur niet (meer) door de inspecteur der belastingen wordt gehonoreerd, dan zal huurder het gehele daardoor financieel te lijden nadeel aan verhuurder vergoeden, overeenkomstig de ter zake op te nemen bijzondere bepalingen van de huurovereenkomst.
HUURCONTRACT
Volgens standaard model Raad voor Onroerende Zaken met bijbehorende algemene bepalingen.
AANVAARDING
In overleg (op korte termijn mogelijk).
BIJZONDERHEDEN
- Complex is onder architectuur gebouwd (AGS Architects);
- Gesitueerd in een verzamelgebouw met gedeelde faciliteiten;
- Voldoende parkeergelegenheid in de parkeergarage;
- Naast zwembad “AquaRijn".
Kenmerken
Aangeboden als | Te huur en te koop |
---|---|
Koopprijs | €1.250.000 kosten koper |
Huurprijs | €1.250.000 k.k. / € 733 per maand |
Oppervlakte | 24 m² |
Bouwjaar | 2011 |
Gebruiksdoel | Kantoor |
Overige gebruiksdoelen | Belegging, of als zorginstelling |
Voorzieningen | Te openen ramen, systeemplafond, toilet, pantry, en verwarming |
Buurt | Paddestoelenbuurt |
Wijk | Zegersloot |
In de buurt
De 10 meest populaire buurten in de omgeving om een kantoor te huren of te kopen zijn: Bedrijventerrein Molenwetering (21), Bedrijventerrein Rijnhaven-Oost (16), Bedrijventerrein Rijnhaven-West (6), Europaplein (5), Paradijslaan (4), Bospark (3), Bedrijventerrein Heimanswetering (2), Lijsterlaan (2), Bedrijventerrein Hoogewaard (1), Burgemeester Visserpark (1)
De 10 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een kantoor te huren of te kopen zijn: Rijnhaven (16), Crown Business Center (5), Hoorn West (3), Heimanswetering (2), Bitseveld 2 (1), Bovenland (1), Hoogewaard (1), Keizerswoert (1), Nieuweschoot (1), Steekterpoort I (1)
Over Alphen aan den Rijn
Alphen aan den Rijn heeft een oppervlakte van 36,15 km2 met ruim 112.587 inwoners.
Waar in Alphen aan den Rijn staat ruimte te huur of te koop?
Baarleseweg (2) , Belsebaan (1) , Greffelingsestraat (1) , Molenbaan (1) , Molendijk (1) , Overweg (1) , Raadhuisstraat (1) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een kantoor te huur en te koop in Alphen aan den Rijn? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Alphen aan den Rijn. Dit kantoor heeft een totale beschikbare oppervlakte van 24 m² te huur en te koop en ligt op Cantharel 2 in Alphen aan den Rijn.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.