Aalburgsestraat 6 4261BK Wijk en Aalburg

Aalburgsestraat 6

Bedrijfshal te koop aangeboden op Aalburgsestraat 6 in Wijk en Aalburg

+ Lees meer

Kenmerken

Aangeboden als Kopen
Koopprijs €530.000 kosten koper
Oppervlakte 186 m²
Bouwjaar 1948
Gebruiksdoel Bedrijfshal
Voorzieningen
Wijk Wijk en Aalburg

In de buurt

De 9 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te kopen zijn: Bedrijventerrein Veen (6), Veen (2), Bergstoep (1), Edam-Industriegebied (1), Industrieterrein De Vierslagen (1), Industrieterrein Haven (1), Markelo (1), Strijen Bedrijventerrein Bonaventura (1), Verspreide huizen in de polder Aalst (1)

De 6 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te kopen zijn: De Weerakkers (3), Bonaventura (1), De Neswaarden (1), De Wetering (1), Industrieterrein Veeneslat Noord (1), Spelwijk (1)

Treinstation meer dan 10 km
Bushalte <2 km

Over Wijk en Aalburg

Wijk en Aalburg heeft een oppervlakte van 17,55 km2 en ligt in de gemeente Altena, met ruim 56.352 inwoners.

Waar in Wijk en Aalburg staat ruimte te huur of te koop?

in totaal van 0 straten

Vragen of opmerkingen

Zoekt u een bedrijfshal te koop in Wijk en Aalburg? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Wijk en Aalburg. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 186 m² te koop en ligt op Aalburgsestraat 6 in Wijk en Aalburg.

Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?

Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.