Berkelse Poort 131 2651JX Berkel en Rodenrijs

Berkelse Poort 131

Bedrijfshal te huur aangeboden op Berkelse Poort 131 in Berkel en Rodenrijs

+ Lees meer

Kenmerken

Aangeboden als Huren
Huurprijs € 1.895 per maand
Oppervlakte 140 m²
Bouwjaar 2005
Gebruiksdoel Bedrijfshal
Voorzieningen Betonvloer, en toilet
Bedrijventerrein Berkelse Poort
Buurt Berkelse Poort
Wijk De Wadden

In de buurt

De 9 meest populaire buurten in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Weg en Land (22), De Boezem (12), Noordeinde (8), Bedrijventerrein Rodenrijs (7), Overbuurtse Polder (5), Schiebroek (4), Zestienhoven (4), Berkelse Poort (3), Boterdorpse Zoom (2)

De 10 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een bedrijfshal te huren zijn: Oudeland (16), Boezem West (12), Leeuwenhoekweg (11), Weg en Land (11), Rodenrijs (7), Berkelse Poort (3), Hoog Zestienhoven (3), De Hoefslag (2), Schiebroek (2), De Huet (1)

Treinstation <7,5 km
Bushalte <2 km

Over Berkel en Rodenrijs

Berkel en Rodenrijs heeft een oppervlakte van 18,94 km2 en ligt in de gemeente Lansingerland, met ruim 63.363 inwoners.

Waar in Berkel en Rodenrijs staat ruimte te huur of te koop?

in totaal van 0 straten

Vragen of opmerkingen

Zoekt u een bedrijfshal te huur in Berkel en Rodenrijs? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Berkel en Rodenrijs. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 140 m² te huur en ligt op Berkelse Poort 131 in Berkel en Rodenrijs.

Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?

Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.