Kannenburg 308 7423AJ Deventer
Belegging te koop aangeboden op Kannenburg 308 in Deventer
4 woningen | 28 kamers | € 150.156 huurinkomsten per jaar
In de wijk Het Oostenrijk in Deventer wordt een compleet kamerverhuurbedrijf aangeboden, bestaande uit vier woningen met in totaal 28 verhuurbare kamers.
Iedere woning beschikt over zeven kamers en alle vier de woningen zijn voorzien van een kamerverhuurvergunning.
Verkoop van het gehele kamerverhuurbedrijf geniet de voorkeur. Deelverkoop van één of meerdere woningen is echter bespreekbaar.
Adressen
Slangenburg 327, Deventer
Batenburg 203, Deventer
Kannenburg 107, Deventer
Kannenburg 308, Deventer
Kerngegevens
* 4 woningen
* 7 kamers per woning
* Totaal 28 verhuurbare kamers
* Alle woningen voorzien van een kamerverhuurvergunning
* Totale huuropbrengst: € 12.513 per maand
* Totale huuropbrengst: € 150.156 per jaar
* Huurprijzen zijn inclusief gas, water, elektriciteit en internet
* Koopprijs gehele portefeuille: € 1.500.000 k.k.
* Bruto huuropbrengst ten opzichte van de koopprijs: circa 10,0% per jaar
* Deelverkoop bespreekbaar
* Verkoop van de volledige portefeuille geniet de voorkeur
Interessant beleggingsobject
Met 28 verhuurbare kamers biedt deze portefeuille direct een aanzienlijke verhuuromvang binnen één transactie. De huidige totale huurinkomsten bedragen € 150.156 per jaar.
De vier woningen vormen gezamenlijk een bestaand kamerverhuurbedrijf. Alle vier de woningen beschikken over een kamerverhuurvergunning.
Hiermee biedt de portefeuille een interessante mogelijkheid voor vastgoedbeleggers en professionele verhuurders die op zoek zijn naar een bestaande kamerverhuurportefeuille in Deventer.
De huurinkomsten zijn inclusief gas, water, elektriciteit en internet. Voor de beoordeling van het netto rendement dienen deze exploitatiekosten, evenals overige eigenaars-, onderhouds- en beheerkosten, afzonderlijk in aanmerking te worden genomen.
Koopprijs
Gehele portefeuille: € 1.500.000 k.k.
De voorkeur gaat uit naar verkoop van de vier woningen als één geheel. Deelverkoop is bespreekbaar.
Informatie en bezichtiging
Bij serieuze belangstelling kunnen nadere gegevens over de woningen en de exploitatie worden verstrekt, waaronder huurinkomsten per woning, kamerindelingen, huurovereenkomsten en overige relevante documentatie.
Bezichtigingen en verdere informatie op aanvraag.
Kamerverhuurbedrijf Deventer – verkoopinformatie
Kenmerken
| Aangeboden als | Kopen |
|---|---|
| Koopprijs | €1.500.000 kosten koper |
| Oppervlakte | 460 m² |
| Bouwjaar | 1973 |
| Gebruiksdoel | Belegging |
| Buurt | Het Oostrik |
| Wijk | Colmschate-Noord |
In de buurt
De 5 meest populaire buurten in de omgeving om een belegging te kopen zijn: Groot Douwel (1), Het Oostrik (1), Kloosterlanden (1), Rielerweg-West (1), Zilverkamp (1)
De 1 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een belegging te kopen zijn: Bergweide (1)
Over Deventer
Deventer heeft een oppervlakte van 39,36 km2 met ruim 101.236 inwoners.
Waar in Deventer staat ruimte te huur of te koop?
Zutphenseweg (11) , Dortmundstraat (10) , Hanzeweg (10) , Keulenstraat (7) , Maagdenburgstraat (6) , Nieuwstraat (6) , Smedenstraat (6) , Arnsbergstraat (5) , Bergweidedijk (5) , Boxbergerweg (5) in totaal van 0 straten
Vragen of opmerkingen
Zoekt u een belegging te koop in Deventer? We bieden u nu een unieke ruimte aan te Deventer. Deze ruimte heeft een totale beschikbare oppervlakte van 460 m² te koop en ligt op Kannenburg 308 in Deventer.
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen. Deze info niet juist?
Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.