Kantoor te huur aangeboden
op Schelde 1 in Den haag
Zoekt u een kantoor te huur in Den haag? We bieden u nu een uniek kantoor aan op industrieterrein Forepark te Den haag. Dit kantoor heeft een totale beschikbare oppervlakte te huur van 770 m2 en ligt op Schelde 1 in Den haag.
Prijs:
De gevraagde prijs van dit object is: € 100 per m2 per jaar

Kenmerken
In de buurt
De 10 meest populaire buurten in de omgeving om een kantoor te huren zijn: 0 (535), Bezuidenhout-Midden (1), Laakhaven-Oost (1), Rivierenbuurt-Zuid (1), Zuidwal (1)
De 10 meest populaire bedrijventerreinen in de omgeving om een kantoor te huren zijn: Plaspoelpolder (47), Lansinghage (37), Scheveningse 1e, 2e Haven (16), Hoornwijck (rijswijk) (21), Wateringse Veld (28), Forepark (12), Delftechpark (22), Rokkehage (21), Zwethove (20), Binckhorst (10)
Bestemmingsplan:
Bekijk
hier
het bestemmingsplan van Schelde 1 in Den haag.
Vragen of opmerkingen
Heeft u interesse in dit object, vul dan het aanvraagformulier in. Wij brengen u rechtstreeks in contact met de makelaar of eigenaar van de ruimte zodat u direct een bezichtiging kunt inplannen of extra informatie kunt opvragen.
Deze info niet juist?Klik hier indien bovenstaande informatie niet juist is en u ons hiervan op de hoogte wilt stellen.